График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська ‎(050) 9 777 562
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки ‎(095) 327 50 50
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Спеціалісти

Степанюк Наталія Василівна

Либідська

Посада: Консультант-реабілітолог, науковий співробітник «Центру здоров’я спини «Кипарис».
Девіз: завжди йди вперед і не здавайся!

У 2008 році з відзнакою закінчила кафедру фізичної реабілітації Міжуніверситетського медико-інженерного факультету НТУУ «КПІ», в 2010 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» НПУ імені М. П. Драгоманова. У 2011 році закінчила аспірантуру НТУУ «КПІ» за спеціальністю 24.00.03 «Фізична реабілітація».

Детальніше

Подзорова Алла Вікторівна

Либідська

Посада: Консультант-реабілітолог « Центру здоров’я спини «Кипарис», кандидат медичних наук, лікар лікувальної фізкультури
Девіз: Здоровим бути здорово!

У 1993 році закінчила Полтавський державний медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 1995 р. на базі Полтавського обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Терапевт». У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Кожні 5 років з 1995-2010 рр. проходила курси підвищення кваліфікації при Українському державному медичному університеті ім. академіка О. О. о. Богомольця.

Детальніше

Ванюшкін Віктор Валерійович

Позняки

Посада: Консультант-реабілітолог «Магістр фізичної реабілітації»

У 2008 р. закінчив магістратуру Національного університету фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Фізична реабілітація» та отримав кваліфікацію «Магістр фізичної реабілітації». Захистив магістерську дисертацію на тему: «Фізична реабілітація порушень постави у дітей хворих на ДЦП з використанням костюмів-тренажоров».

Детальніше

Назарко Наталія Миколаївна

Позняки

Посада: Консультант-реабілітолог Центру, кандидат медичних наук, лікар спортивної медицини, член Асоціації спеціалістів по спортивній медицині та лікувальній фізкультурі України»

У 2011 році з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені А. А. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 2013 р. на базі кафедри фізичної реабілітації і спортивної медицини Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Спортивна медицина».

Детальніше

Величенко Ірина Олександрівна

Либідська

Посада: Реабілітолог — Консультант Центру

У 2014 р. з відзнакою закінчила факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» за спеціальністю «Фізична реабілітація» та отримала кваліфікацію «Фахівець з фізичної реабілітації».

Детальніше

Лемішко Лілія Сергіївна

Позняки

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру

У 2012 році пройшла курси оздоровчого масажу з основами анатомії «Medmass» при МП «Альтернативна медицина». Оволоділа навиками спортивного, класичного, банкового, медового, дитячого масажів. Є постійним учасником міжнародних, студентських наукових і науково-практичних конференцій з медицини, фізичної реабілітації, фізіотерапії.

Детальніше

Бубнова Ольга Анатоліївна

Либідська

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру

В 2012р. з відзнакою закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Спорт» і отримала кваліфікацію «Магістр – викладач теорії і методики спорту»

У 2011р. закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України та здобула кваліфікацію бакалавр спорту (тренер з легкої атлетики, викладач фізичної культури). У 2009р. пройшла курси масажу на базі «Київського центру спортивної медицини» та отримала кваліфікацію «медсестра з масажу та ЛФК»

Детальніше

Токар Юлія Миколаївна

Позняки

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру

В 2016 році пройшла курси оздоровчого масажу з основами анатомії «Medmass» при МП «Альтернативна медицина». Оволоділа навичками класичного, банкового, медового, дитячого масажів. На даний момент є студенткою факультету біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» за спеціальністю «Фізична реабілітація».

Детальніше

Ломаковська Тетяна Анатоліївна

Либідська

Должность: Реабілітолог – масажист Центру

У 2000р. закінчила Конотопське медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа» та здобула кваліфікацію Медичної сестри»

З 2000 по 2002р. працювала медичною сестрою у відділенні хірургії р. Конотоп.

Детальніше

Дроморецкий Дмитро Ігорович

Либідська

Посада: Реабілітолог-масажист Центру

У 2005 р. закінчив Київський міський медичний коледж за спеціальністю «Сестринська справа» та здобув кваліфікацію «Медична сестра».

У 2004 році пройшов курс спеціалізації лікувального масажу та лікувальної фізкультури у Київському міському центрі здоров’я.

Детальніше
Запишіться на прийом: