График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Спеціалісти

Наумейко Юлія Андріївна

Либідська

Посада: Массажист – реабилитолог Центру.

В 2015 році закінчила Національний Педагогічний Університет ім. Драгоманова: спеціальність фізичне виховання та реабілітація та фітнесу. Успішно освоїла спецкурс «Інструктор лікувальної фізичної культури». В 2015 році закінчила курс лікувального масажу в Київському міському медичному коледжі, отримала кваліфікацію масажист.

Детальніше

Зосименко Валентина Михайлівна

Либідська

Должность: Інструктор – реабілітолог Центру.

У 2018 р закінчує навчання в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова М.П. на базі вищої освіти за спеціальністю “фізична реабілітація”. У 2015 р пройшла навчання в центрі Олени Осипенко та отримала сертифікат спеціаліста по холодинаміку (холодинаміка – розділ психології по розкриттю потенціалу особистості).

Детальніше

Яцук Роман Анатолійович

Либідська

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру.

В 2013 році пройшов курс класичного та лікувального масажу. В 2015 році закінчив Дубенський медичний коледж м. Дубно.

Детальніше

Усов Денис Олегович

Либідська

Посада: Массажист – реабилитолог Центру.

В 2015 році курси лікувального масажу в Київському університеті народної медицини. В 2015 році закінчив навчання в реабілітаційному центрі “Модричі”.

Детальніше

Глотов Євген Олександрович

Позняки

Посада: Массажист – реабилитолог Центру.

2014 рік – Школа Творчого масажу Наталії Кальчева. У 2015 році закінчив повний курс навчання за програмою «Оздоровчий масаж з основами анатомії» в МПП “Альтернативна Медицина” MEDMASS.

Детальніше

Степанюк Наталія Василівна

Либідська

Посада: Консультант-реабілітолог, науковий співробітник «Центру здоров’я спини «Кипарис».
Девіз: завжди йди вперед і не здавайся!

У 2008 році з відзнакою закінчила кафедру фізичної реабілітації Міжуніверситетського медико-інженерного факультету НТУУ «КПІ», в 2010 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» НПУ імені М. П. Драгоманова. У 2011 році закінчила аспірантуру НТУУ «КПІ» за спеціальністю 24.00.03 «Фізична реабілітація».

Детальніше

Подзорова Алла Вікторівна

Либідська

Посада: Консультант-реабілітолог « Центру здоров’я спини «Кипарис», кандидат медичних наук, лікар лікувальної фізкультури
Девіз: Здоровим бути здорово!

У 1993 році закінчила Полтавський державний медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 1995 р. на базі Полтавського обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Терапевт». У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Кожні 5 років з 1995-2010 рр. проходила курси підвищення кваліфікації при Українському державному медичному університеті ім. академіка О. О. о. Богомольця.

Детальніше

Назарко Наталія Миколаївна

Позняки

Посада: Консультант-реабілітолог Центру, кандидат медичних наук, лікар спортивної медицини, член Асоціації спеціалістів по спортивній медицині та лікувальній фізкультурі України»

У 2011 році з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені А. А. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 2013 р. на базі кафедри фізичної реабілітації і спортивної медицини Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Спортивна медицина».

Детальніше

Лемішко Лілія Сергіївна

Позняки

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру

У 2012 році пройшла курси оздоровчого масажу з основами анатомії «Medmass» при МП «Альтернативна медицина». Оволоділа навиками спортивного, класичного, банкового, медового, дитячого масажів. Є постійним учасником міжнародних, студентських наукових і науково-практичних конференцій з медицини, фізичної реабілітації, фізіотерапії.

Детальніше

Токар Юлія Миколаївна

Позняки

Посада: Інструктор – реабілітолог Центру

В 2016 році пройшла курси оздоровчого масажу з основами анатомії «Medmass» при МП «Альтернативна медицина». Оволоділа навичками класичного, банкового, медового, дитячого масажів. На даний момент є студенткою факультету біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» за спеціальністю «Фізична реабілітація».

Детальніше