График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Гарантія результату

Гарантія результату після курсу лікування хребта на тренажері Кипарис

У дуже рідкісних випадках уколи і таблетки можуть вирішити проблему захворювань опорно-рухового апарату, і  тим більше, забезпечити тривалий ефект. Найбільш ефективне рішення для лікування опорно-рухового апарату (куди самим безпосереднім чином і відноситься складна механіка роботи хребта) ховається в його назві. Ще Арістотель сказав: “Життя вимагає руху!” Офіс, автомобіль, перезавантаження і брак часу для фізичної активності призводять до втрати тонусу м’язів, виникненню больових симптомів і звернення до лікаря.

Ви звертали увагу на рекомендацію лікаря, який виписував рецепт, що Вам необхідно зайнятися спиною?

У більшості такі “заняття” закінчувалися проходженням короткого курсу масажу будь-якого відділу хребта або візитом до мануального терапевта, а що конкретно допоможе – ніхто сказати не може. А спина болить…

Скільки потрібно часу для лікування спини?

Заняття в нашому центрі зовсім не схожі на прийом таблеток і уколи, їх не можна пройти за один день і, навіть, за тиждень. У той же час, Вам не обов’язково приходити до нас цілий рік (звичайно, тим, кому це необхідно, ми не зможемо відмовити). Тривалість курсу занять абсолютно індивідуальна, як і мета, з якою кожна людина приходить до нас. Незважаючи на мінімальне навантаження і безболісність методики – основний акцент – це робота з м’язами. У будь яких м’язів є природний, безпечний період повернення в стан тонусу. Враховуючи наш досвід, закріплення якісних змін у структурі хребта та суглобів відбувається не раніше, ніж через 30-40 занять. Важко зробити біцепс рельєфним за один тиждень, чи не правда? (це абсолютно неможливо, якщо їм взагалі не займатися).

Виконання середгьої  програми на “Кипарисі” є необхідним мінімумом для нормального функціонування м’язів і суглобів хребта. Незважаючи на величезний лікувальний ефект, така програма може бути відмінною ранковою зарядкою або вечірнім розслаблюючим сеансом. Постійно підтримуючи м’язи спини в тонусі – результат обов’язково буде довгостроковим.