График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Особливості профілактики

Особливості профілактики і лікування захворювань спини на «Кипарисі»

Умови праці та існування сучасної людини зумовлюють малорухливий спосіб життя. Полегшуючи і роблячи більш комфортними умови життя і праці, людина вигадує все нові винаходи техніки, які разом з полегшенням життя і призводять до погіршення стану здоров’я. Сидяча робота, постійне використання комп’ютера як вдома, так і на роботі не додає здоров’я, а навпаки – відбавляє. Виникає дуже багато проблем з хребтом, а звідси і з роботою внутрішніх органів. Причому проблеми з хребтом спостерігаються не тільки у дорослого населення, але і у дітей. Захворювання хребта значно розпоширились на вікову категорію.

Тому пошук ефективних методик боротьби з захворюваннями хребта набуло особливої актуальності. Серед широкого спектру пропонованих методик і засобів лікування, реабілітації складно підібрати найбільш дієву і нешкідливу. Але вона існує. Це методика «Самозахист організму» і пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис». Пристрій з’явився на території України відносно недавно з 2000 року, однак вже зарекомендувало себе як досить ефективний засіб у процесі фізичної реабілітації та профілактики хвороб спини.

Пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис» внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення України (свідоцтво про державну реєстрацію № 9952 /2010) і дозволено для використання в медичній практиці. Клінічне випробування ВМП – «Пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис»ТУ У 33.1-1482202216-001:2005» було проведено у Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця в липні 2005 року.

Основою методики занять з використанням пристрою «Кипарис» в «Центрі здоров’я спини «Кипарис» є природна здатність організму самостійно регулювати і відновлювати втрачені функції хребта. Перевагою методики занять на пристрої «Кипарис», порівняно з багатьма існуючими методиками (і комплексами методик), є виключення з процесу відновлення будь-якого неконтрольованого впливу на організм. Саме це дозволяє використовувати пристрій в процесі профілактики, лікування і реабілітації досить широкого спектру хвороб:

Крім широкого спектру показань до занять на пристрої «Кипарис» за методикою «Самозахист організму» існують певні протипоказання. До них належать оперативні втручання з приводу травм або захворювань хребта, компресійні переломи, злоякісні і доброякісні пухлини.

Методика «Самозахист організму» по відновленню організму, починаючи з відновлення втрачених функцій хребта, застосовувана при заняттях на пристрої для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис», розроблена академіком Володимиром Пекуром. Методика полягає в природній здатності організму до самовідновлення при різних хворобах спини, використовуючи всім давно відомі принципи: принцип свідомості, принцип правильного дихання, принцип правильного руху і принцип природної пульсації (вібрації) людського організму. Дотримуючись всіх цих принципів зовсім не складно навчитися методиці як дітям, так і людям похилого віку.

Відновлення хребта і всього організму в цілому на пристрої «Кипарис»

Методика «Самозахист організму» проходить в 3 етапи:

1. Етап розслаблення.

Основні завдання етапу:

 • Усунення гіпертонусу м’язів спини;
 • Повернення м’язам нормального тонусу;
 • Приведення в роботу глибоких м’язів спини і формування “м’язового корсета”;
 • Поліпшення кровообігу і обмінних процесів в організмі.

Розслаблення м’язів здійснюється у вихідному положенні лежачи на Кипарисі». У цьому положенні розслабляється 70-80% м’язів тіла людини. Також розслаблення відбувається при виконанні повільних, без силових зусиль, рухів (вправ) з використанням правильного діафрагмального дихання. Початок будь-якого руху здійснюється з видихом, що дозволяє ще краще розслабити спазмовані м’язи. Розроблені вправи спрямовані на збалансовану роботу м’язів – ослаблені (атрофовані) м’язи набувають тонус, а перенапружені (спазмовані) розслабляються. Таким чином відновлюється синхронна робота м’язів. Тільки в стані повного балансу стані м’язів спини можна домогтися відновлення структур хребта і сформувати правильну поставу, усунути викривлення хребта.

2.Етап корекції.

Основні завдання етапу:

 • Усунення зміщень хребців і підвивихів хребетних суглобів;
 • Декомпресія (звільнення від тиску) міжхребцевих дисків, нервових корінців, судин;
 • Насичення тканин і клітин киснем, водою;
 • Відновлення амортизаційної функції міжхребцевих дисків.

Все це здійснюється з допомогою повільних рухів, ростягування під вагою власного тіла і апаратним масажем, що передбачено конструкцією пристрою. Близькохребетні м’язи починають адекватно працювати (зменшуватись), що сприяє поліпшенню і прискоренню крово – і лімфообігу. З кровотоком доставляються поживні речовини і рідина в уражені сегменти хребта, так і виводяться накопичені продукти розпаду життєдіяльності (сольові відкладення). Відбувається очищення хребта. М’язи, набуваючи необхідний тонус, самі ставлять хребці і диски на місце, усуваючи всі підвивихи і зміщення.

3. Етап закріплення.

Основні завдання етапу:

 • Зміцнення м’язів спини;
 • Підтримка досягнутого стану м’язів і хребта;
 • Формування і фіксація правильної постави.

Всі три етапи плавно переходять один в інший і складають комплексну програму відновлення хребта і організму в цілому.

Пристрій «Кипарис» має форму дуги, що дозволяє максимально повторити фізіологічні вигини хребта і прийняти максимально комфортне положення тіла людини. «Кипарис» також є і засобом діагностики. На першому занятті в стані спокою або при виконанні вправ можна відчути певний дискомфорт в області потилиці, стоп, лопаток, шийного, грудного або поперекового відділів хребта.

Таким чином пристрій «Кипарис» визначає проблемні місця в людському організмі. Якщо м’язи в стані спазму, перенапружені або є зміщення хребців, викривлення, то обов’язково в цьому місці з’являється дискомфорт, який з часом усувають заняття на «Кипарисі». Вже після першого заняття можна відчути ефект і відчути полегшення. А пройшовши курс занять і зовсім забути про біль і дискомфорт у спині.

Основні переваги методики:

 • Комплексний підхід у відновленні втрачених функцій хребта, який полягає у впливі на весь організм, а не тільки на хребет. Методика передбачає ряд оздоровчих заходів: масаж, витягування, вправи, дихальна гімнастика, розслаблення.
 • Методика абсолютно безпечна, не має побічних ефектів і підходить практично всім. Виключається будь які неконтрольовані зовнішні впливи на організм, такі як: медикаментозне лікування, голковколювання, мануальна терапія;
 • Дієвість методики: вже на першому занятті можна відчути поліпшення самопочуття.
 • Результативність методики: пройшовши курс занять (в середньому 45-60 занять) гарантія досягнення очікуваного результату 98%.
 • «Ефект післядії»: навіть після закінчення курсу занять позитивні зміни в організмі продовжують відбуватися, так як під час занять енергія не витрачається, а накопичується, в наслідок чого організм продовжує сам себе відновлювати.

Методика «Самозахист організму» і пристрій «Кипарис» – це комплексний вплив на весь організм, який не має аналогів у світі. Відчуйте на собі цілющу дію «Кипариса»!