График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Український вчений винайшов тренажер, який не має аналогів у світі

«Кипарис» лікує навіть застарілі хвороби хребта без операцій, костоправів і болю. Безліч людей страждає захворюваннями опорно – рухового апарату. Щоб подолати біль і супутні захворювання вони погоджуються на болючі сеанси мануальної терапії, жменями п’ють ліки і вдаються до акупунктури. Але існує простий і безболісний шлях, який проклав український доктор Володимир Петрович Пекур.

«Кипарис» лікує навіть застарілі хвороби хребта без операцій, костоправів і болю.

Як свідчить статистика, близько 85 % дорослого населення нашої планети страждає захворюваннями хребта. А серед дітей цей показник наближається до 90 % серед старшокласників ( хоча в початковій школі порушення постави було фіксованим тільки у 35% дітей).

Лікарі відзначають, що остеохондроз виходить на перше місце за «популярність» серед терапевтичних захворювань, випереджаючи гіпертонію і захворювання шлунково – кишкового тракту. Однак, люди зазвичай звертаються за допомогою до лікаря, коли хвороба вже просто заважає жити. На огляді з’ясовується: сколіоз або кіфоз, протрузії або грижі міжхребцевих дисків, корінцевий синдром, радикуліт, остеохондроз і супутні їм «принади життя»: гострий біль, обмеження руху, головний біль, мігрень, вегетосудинна дистонія і хронічна втома.

Чим лікуватися хвороби хребта?

Сучасна медицина пропонує чотири варіанти лікування: мануальна терапія, акупунктура ( голковколювання), медикаментозне лікування та хірургія. Однак, всі ці методи є насильницькими для нашого організму, і тому лікування відбувається через біль, страждання і навіть у супроводі уколов знеболювального. Таке лікування допомагає, але тільки на деякий час. Рано чи пізно біль повертається.

На щастя, організм власні ресурси для перемоги над хворобою. Нам просто необхідно навчитися їх використовувати. Існує техніка, яка допомагає пробудити власні резерви і повернути втрачені функції організму без хворобливих і ризикованих процедур мануальної терапії та курсів знеболюючих. Це методика «Самозахист організму» , яка з допомогою тренажера «Кипарис» ефективно і без болю (! ) Виліковує навіть застарілі хвороби хребта.

Унікальна методика українського походження

Методика ґрунтується на принципах тибетської медицини, проте підкріплена сучасними науковими дослідженнями і вже більше 13 років демонструє приголомшливі результати. Автор – розробник унікальної методики та тренажера – український академік Міжнародної академії технологічних наук Володимир Петрович Пекур.

Він створив пристрій, аналогів якому немає в світі! Тренажер «Кипарис» допомагає розслабити м’язи на 70-80 % (це неможливо ніяким іншим шляхом). «Кипарис» має форму дуги під певним кутом. Валики різного розміру служать масажерами для окремих ділянок спини.

Як працює тренажер «Кипарис» ?

У стані повного розслаблення і зовсім без болю пацієнт починає виконувати певні повільні рухи, свідомо зосередившись на них. Усі рухи слід робити в індивідуальному темпі, єдиному правильному для людини – в темпі власного дихання. М’язи «згадують», як вони повинні працювати і поступово приводять в порядок хребет. Адже саме м’язи відповідають за те, що відбувається зі спиною.

Головний принцип, на якому ґрунтується оздоровлення за системою «Самозахист організму» на пристрої «Кипарис» – це формула життя: вміння правильно користуватися Свідомістю – Диханням – Рухом. Навчитися зв’язувати їх в один ланцюжок – значить отримати дорогоцінне здоров’я. Після занять на «Кипарис» зникають не тільки проблеми зі спиною, але і супутні захворювання, які виникли з-за патології хребта.

Вже більше 13 років хворі різного віку з діагнозами різного ступеня тяжкості ( від початкової стадії до інвалідності) проходять лікування за унікальною методикою в Центрі лікування хребта « Кипарис » і видужують без операцій і хворобливих сеансів костоправів.

Кому рекомендується лікування на тренажері «Кипарис»?

Лікування хребта за допомогою «Кипариса» можна дітям і дорослим будь-якої статі і віку з усіма можливими захворюваннями хребта. Ризиків немає. Оскільки хворий рухається сам, повільно і без напруги, заподіяти шкоду просто неможливо.

Єдина ситуація, коли тренажер не може допомогти, – це невдала операція міжхребцевої грижі. На жаль, близько 30 % таких операцій виявляються невдалими, і таким пацієнтам «Кипарис» не в змозі допомогти. Але якщо звернутися перед хірургічним втручанням, до операції не дійде. Найбільш складні діагнози піддаються лікуванню власними ресурсами організму!

Крадіжка авторської розробки: будьте пильні!

Тренажер «Кипарис» демонструє приголомшливі результати. Багато хворих, які пройшли лікування, називають своє одужання дивом! Однак, недобросовісні громадяни вирішили скористатися вдалою розробкою Володимира Пекура і її успіхом. Вони продають підроблений тренажер! Тому будьте пильні, тому підробки можуть завдати шкоди здоров’ю! Якщо ви теж вирішили повернути своєму організму здоров’я, бадьорість і гнучкість, скориставшись безпрограшної методикою «Самозахист організму», зверніть увагу, що справжні, ліцензовані тренажери «Кипарис» можна придбати тільки в Центрі лікування хребта «Кипарис» у Києві.

У книзі В. П. Пекура «Природна медицина» можна детальніше ознайомитися з принципами, які допомагають організму активізувати власні приховані ресурси і спрямувати їх на відновлення втрачених функцій.